Як вживати горіхи смачно і корисно!

image

А ти любиш горіхи? Або, можливо, відчуваєш важкість у шлунку після їх вживання?

Все тому, що в сухому вигляді горіхи знаходяться в стані «сплячки» і тому, практично, не засвоюються організмом. Як і зерна, горіхи містять в собі фітинову кислоту, яка захищає їх від хижаків і проростання в несприятливих умовах. Саме вона ускладнює процес їх переробки, заважає процесу засвоєння вітамінів і мінералів і дає сухим горіхів гіркий присмак.

У замочених горіхах змінюється хімічний склад, а кількість ферментів зростає в два рази! Вони набувають солодкий присмак, а вода виводить з них все інгібітори, тим самим витягаючи гіркоту!

Замочувати горіхи досить легко, потрібно залити їх чистою водою на ніч, а вранці її злити і добре промити горішки. І пам’ятайте, чим твердіше горіх – тим довше потрібно його замочувати!

Нижче наводжу для Вас час замочування (активації) для різних видів горіхів:

Міндаль- 2-12 годин

Грецкій- 4-8 годин

Кешью- 2-3 години

Фундук – 8 годин

Пекан – 6 годин

Бразільскій- 3 години

Фісташки – 8 годин

( 4 коментарів )
 • Instafollowfast Сер 15 , 2019 Reply

  Аґрус дуже смачний і корисний, але є його можна не всім: не можна вживати аґрус при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, ентеритах, колітах, проносах, захворюваннях нирок у стадії загострення. Особливо часто викликають загострення захворювань шлунково-кишкового тракту кісточки і шкірка ягід аґрусу. При цукровому діабеті не рекомендується їсти зрілий аґрус солодких сортів.

 • דירות דיסקרטיות בירושלים Лип 26 , 2022 Reply

  Good post. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon everyday. Its always interesting to read articles from other authors and practice something from other sites.

  • Єлеонора Васіна Лип 26 , 2022 Reply

   I am very glad that the work I have done and the experience gained has helped you, and possibly someone else!) Thank you for your feedback and enjoy! Sincerely, the author, Eleonora Vasina

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *